Τελευταία νέα

Αποφοίτηση 2013

Την Σάββατο  29-6-2013 πραγματοποιήθηκε οπως κάθε χρόνο  στο χώρο του πνευματικού κέντρου της Κρεμαστής η τελετή αποφοίτησης των μαθητών της Γ΄Τάξης για το σχολικο έτος 2012-2013.Στον κατάμεστο χώρο βρέθηκαν γονείς, μαθητές ,συγγενείς, φίλοι για να αποχαιρετήσουν τα παιδά της Γ΄Ταξης.

Οι μαθητές περέλαβαν ενα αναμνηστικό  απο τους καθηγητές τους με τα παρακάτω :

ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΟ ΦΟΙΤΗΣΗΣ

Η Διευθύντρια και οι Καθηγητές του σχολείου σου βεβαιώνουν ότι ολοκλήρωσες τις σπουδές σου στο Λύκειο με επιτυχία, γιατί προσπάθησες να βγάλεις από μέσα σου τον καλύτερό σου εαυτό, να συνεργαστείς με τους συμμαθητές και τους δασκάλους σου, να παραμερίσεις εσένα και  να κοιτάξεις τον Άλλο, να λύσεις τα προβλήματά σου με χαμόγελο. Με αυτές τις αποσκευές συνέχισε να γίνεσαι ένας σπουδαίος Άνθρωπος.

Εμείς σου ευχόμαστε αυτογνωσία, δύναμη, δημιουργικότητα και σε ευχαριστούμε για όσα μας έδωσες.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΟΥ

sum apof_pictures_

Κατ'οπιν ειχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ενα βίντεο με τις όμορφες στιγμες που πέρασαν κατα τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς που ετοίμασαν οι  καθηγήτριες κ.Αναστασία Διβάνη και κ. Αννα Τομάζου.

Δείτε  το βιντεο που ετοίμασαν οι εκπαιδευτικοί σε δύο μέρη

1ο Μέρος

2ο  Μέρος

Copyright © 2017 ΙΣΤΟΤΟΠΟΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.